Emniyet Müdürlüğü’ne Anlamlı Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıldönümünü sebebiyle Iğdır Melekli Atatürk İlkokulu Öğretmeni Nevzat Turan ve beraberinde bulunan 21 öğrenci geçtiğimiz günlerde İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik’i makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Atatürk İlkokulu öğrencileri; Emniyet Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümü olması nedeniyle İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik nezdinde tüm emniyet teşkilatının “Polis Bayramı”nı kutladılar. Bu sebeple İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik de öğrencilere yapmış oldukları anlamlı ziyaretlerinden dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Öğrencilerle sohbet etmeyi ihmal etmeyen İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, öğrencilerin polislik mesleği ile ilgili sormuş oldukları sorulara cevap verdi. Ayrıca öğrencilerin “Polis Bayramı” için hazırladıkları şiir, kompozisyon ve deyişler İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik tarafından büyük memnuniyetle karşılandı ve Çevik, emeği geçen öğretmen Nevzat Turan’a ve öğrencilere şükranlarını sunarak teşekkür etti.    KAYNAK: İLGİLİ KURUM

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.