Egzoz Gazından Zehirlenen İki Genç Toprağa Verildi

4

5

Iğdır’ın Konaklı Mahallesinde bulunan Ahıska konutlarında araba garajında otomobil içerisinde ölü olarak bulunan Ali Paşa Gani ve arkadaşı İzzet Türksever gözyaşları içinde defnedildi. Ölüm nedenin araştırılması için Trabzon adli tıp kurumuna gönderilen cenazeler dün ailelerine teslim edildi.

Pazar günü Iğdır’da garajda otomobil içinde oturup sohbet eden Balıkesir Üniversitesi son sınıf Turizm Bölümünde okuyan iki arkadaş; 23 yaşındaki Ali Paşa Gani ile 22 yaşındaki İzzet Türksever egzozdan çıkan dumandan zehirlenerek ölmüş halde bulunmuştu.

Olay, Iğdır’ın Konaklı Mahallesi’ndeki Ahıska Konutları’nda meydana gelmişti. Ölen iki arkadaşın cesetleri Trabzon Adli Tıp Kurumuna Otopsi için gönderilmişti. Dün gelen cenazeler ailelerine teslim edildi. İzzet Türksever Küllük Köyü’nde gözyaşları arasında toprağa verilirken arkadaşı Ali Paşa Gani ise kılınan cenaze namazının ardından Iğdır Belediyesine ait ambulansla Iğdır Havalimanı’na oradan da Antalya’ya gönderildi.

Dün, Konaklı Mahallesinde bulunan Ahıska Türklerine ait konutlarda öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazına Ali Paşa Gani’nin babası ve sevenleri katıldı.

Ali Paşa Gani’nin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde İnşaat Teknikeri olarak çalışan babası 53 yaşındaki Hayrettin Gani ağlamamak için kendini zor tutarken oğlunun cenazesini Antalya’ya götürüp orada defnedeceğini söyledi. Evli ve 2 kız bir erkek babası Hayrettin Gani kısa sürede Antalya’ya tayin yaptıracağı ve orada yaşayacağı için oğlunun mezarının da orada olmasını istediği örenildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.