Eğitime Hazırlık ve Eğitim Güvenliği Toplantıları Gerçekleştirildi

Eğitime Hazırlık ve Eğitim Güvenliği toplantıları Vali Enver Ünlü’nün başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantılara Vali Ünlü’nün yanı sıra Aralık Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Kemal Duru, Karakoyunlu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Kamil Güzel, Tuzluca Kaymakamı Abdullah Kadıoğlu, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cevdet Parlar ve diğer ilgililer katıldı.
Toplantılarda 2018-2019 eğitim-öğretim yılı öncesi okullarda alınacak güvenlik tedbirleri, okul servisleri, yapılacak denetimler, uyuşturucu ile mücadele, trafik, sağlık ve eğitimde kalitenin artırılmasına yönelik gibi konular görüşüldü.
Vali Ünlü, yeni eğitim-öğretim sezonunda öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okullarla çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını belirterek, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin huzurlu ve güvenli bir şekilde eğitim almaları için her türlü tedbiri alıyoruz. Eğitim-öğretim faaliyetlerinin Valilik olarak bizzat takipçisi olacak ve çalışmaların en iyi şekilde yapılmasını sağlayacağız. Yavrularımızı hep birlikte geleceğe güvenle hazırlayacağız” dedi.
Toplantılar yapılan sunumların ardından katılımcılar tarafından dile getirilen soru, görüş ve önerilerin değerlendirilmesiyle son buldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.