E.Kurmay Albay Hanifi Yıldırım Pozitif Düşünce Derneğini Ziyaret Etti

bb

Pozitif Düşünce Derneğinin üyeleriyle bir süre sohbet eden Yıldırım, uğradığı haksızlık ve yaşadığı 45 aylık cezaevi günlerini anlattı.

Zaman Zaman duygulanan ve cezaevi şartlarından ailesinden ayrı olmanın verdiği acıyı uğradığı haksızlığı yeniden yaşayan Hanefi Yıldırım, Balyoz davasını anlatarak haksız yere suçlandığını Balyoz ve Ergenekon gibi davaların dış güçlerin ve paralel yapının bir kumpası olduğunu amacın dünyanın en güçlü ordusu Türk silahlı Kuvvetlerinin zayıflatmak olduğunu belirterek şunları söyledi:” Iğdır’da bulunmaktan dolayı çok mutluyum iki gündür hemşerilerimle görüşüyorum gördüğüm ilgi beni sevindirmiştir. Demek ki Türkiye de ve Iğdır’da askerine subayına sahip çıkan insanlar vardır. Vatanımız üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Bu oyuna gelmemeliyiz. Bu oyunun içinde iç ve dış düşmanlarımız vardır. Birlik olmalıyız. Suçsuz yerine vatanını seven, canını veren kahramanları hayali suçlar ve düzmece belgelerle cezaevine attılar. Ben cezaevine girdiğimde bölücü örgüt halay çekerek oynamıştır. Şimdi İlahi adalet gerçekleşti. Şimdilik serbest kaldık.

Ben görev yaptığım süreçte her zaman Iğdır ve Iğdırlı için bir şeyler yapmaya çalıştım. Bundan sonrada Iğdırlı ve Iğdır için hizmet etmeye hazırım. Iğdır’da da birlik olmalıyız beraberliğimizi korumalıyız. Türkiye zorlu bir dönemden geçiyor. Büyük Ortadoğu projesini gerçekleştirmek için çalışıyorlar. Bölünmeye doğru gidiyoruz. Bunun için birlik olmalıyız. Bu konuda da büyük iş sizin gibi değerli aydınlarımıza düşüyor. Sizler toplumun temel taşlarısınız.

Dernek başkanı Sözer Akyıldırım’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”geçmiş olsun tahliye olmanız bizi sevindirmiştir. Cezaevinde olmanız bizleri üzmüştü. Sizin gibi değerli bir komutanın hapse atılması haksızlıktır. Sizinle gurur duyuyoruz.

Değerli bir hemşerimizsiniz. Yeni hayatınızda Başarılar diliyoruz. Gönlümüz sizinle beraberdir.”dediler Yıldırım, Daha sonra Balyoz davasıyla ilgili olarak

Pozitif Düşünce derneğini üyelerinin sorduğu soruları cevapladı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.