Düş Sokağı Sakinleri 14 Mart’ta Iğdır’ı Sallayacak

a3

Büyük bir organizasyonla hayranlarıyla buluşacak olan Murat Çelik kadrosu ve saz arkadaşlarıyla Iğdır’ı sallamaya geliyor. Albümü ile tüm ulusal kanallarda izleme rekoru kıran ve herkesin gönlünde taht kurarken TV programlarından davet üzerine davet almaya devam ediyor. 14 Mart 2014 saat 19.30’da Iğdır Kültür Merkezi’nde verilecek konser ve Iğdırlılarla buluşma anı için 14 Mart 2014 günü iple çekiliyor.

Murat Çelik müzikal anlamda 1993 yılında Düş Sokağı Sakinleri grubunu Murat Yılmaz Yıldırım ile birlikte kurarak profesyonelliğe adım attı. Solo kariyerine “Su Düşleri” albümüyle başladı. Daha sonra Düş Sokağı Sakinleri’nden ayrılarak “Seyyah” isimli albümünü çıkardı.

 Kitap çalışmaları da yapan Murat Çelik, Ekim 2004 yılında “Gül ziya” isimli roman çalışmasını gerçekleştirdi. Roman ikinci baskısını 2005’in ekiminde yaptı. Ardından 2005 yılının sonlarına doğru “Aşkın Elif Hali” isimli şiir kitabını çıkarttı. Hissettiklerini ve yaşadıklarını “Aklınızla kalbinizin kesiştiği yere dikkat edin, elimizde bir tek o kaldı” diyerek özetlemektedir.

 Iğdır’da yıllardır sosyal ve kültürel anlamda renk katan birçok organizasyona imza atan organizatör Çetin Deniz; “biz işimizi severek yapıyoruz. Amacımız para kazanmak değil, öncelikli amacımız Iğdır’ı sosyal ve kültürel anlamda zenginleştirmek ve halkımızı bütünleştirmek saygı ve sevgi çerçevesinde bir araya getirerek kaynaştırmaktır.

Bu sayede ilimiz doğuda birçok organizasyona ev sahipliği yaparak doğunun sosyal ve kültürel anlamda bir numaralı şehri olmaktadır. Ayrıca çok büyük bir talep var. Şimdiden konsere öncelikle emeği geçen valimize, vali yardımcılarımıza, emniyet müdürümüze, emniyet mensuplarına, İl Kültür Müdürü Osman Engindeniz’e, Iğdır FM çalışanlarına, katkıda bulunan esnaf ve iş adamlarımıza çok teşekkür eder ve şimdiden konser’de eğlenecek olan sanata ve sosyal etkinliğe gönül veren herkese iyi eğlenceler dileyerek aynı zamanda 18 Nisan’da bir aksilik çıkmazsa stand_up yapan Atalay Demirci’yi getireceğiz” diye konuştu.

14 Mart 2014 Cuma günü saat 19.30’da Iğdır kültür merkezinde başlayacak olan konsere tüm halkımız davetlidir.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.