Dün AKP’ye Gidenlere Vatan Haini Diyenler, Şimdi Kendileri AKP’de

Q

            Bu memleket gerçekten garip, dün AKP’ye gidenlere demedik laf bırakmayıp, AKP’ye gidenlere vatan haini diyenlerin kendileri şimdi gidip AKP seçim bürosunu doldurmuşlar. Peki, size sormazlar mı; “dün gidip birilerinin camını kırarken kırıyordunuz, Vali Yolu’nda Adil Aşırım’a saldırıyordunuz, şimdi ne değişti ki gidip AKP saflarında yer aldınız? Dün Ergün Aras’ın camını kırdığınızda hain ilan etmiştiniz. AKP’de 6 yıl görev yapan Ergün Aras’ın camı kırıldığında AKP’liler de gelip geçmiş olsun demediler. Şimdi cam kıranlar, birilerine saldıranlar gidip AKP saflarında durmuşlar. Hani siz MHP’liydiniz?

            Bahaneler arkasına sığınmaya gerek yok. Ben AKP’den Hoşhaber Beldesi belediye başkanı seçildiğimde Ergün Aras AKP’de teşkilat başkanıydı. Bütün Azeri kardeşlerimizin sorunları ile uğraşıyordu. En son camı kırılacak olan kişi oydu, gidip onun camını kırdılar. Hadi şimdi de gidip kırsanıza, gençleri örgütlesenize, el alemin genci üzerinden kendinize rant sağlasanıza?

            Bu şehir gerçekten garip. Ergün Aras’a o gün sahip çıkmayan parti, bu gün de sahip çıkmamakta. Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde şube müdürü olarak çalışan eşine baskı yapılmakta ve görevden uzaklaştırmaya çalışmaktadırlar.

            Şimdi sormak lazım, siz AKP’de olunca orası Şia yanlısı bir parti, olmayınca oraya gidenler Şia düşmanı vatan haini mi oluyorlar?

            Sanırım birilerinin cesareti güçsüze karşı. AKP’de şimdi de Azeri kardeşlerim var. İyi ki onlara gidip bir şey diyemiyorsunuz? Demeği bırakın kendiniz kaçıp gitmişsiniz. Şimdide AKP’ye gelmeyenlere laf atıyorsunuz.

            Bu istikrarsızlık çok garip değil mi?

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

0 0

Bir ığdırlı olarak olanları üzüntüyle izliyorum.

0 0

İstanbulda ikamet eden bir ığdırlı olarak ığdırdaki olayları üzüntüyle izliyorum.
Lütfen kendi egosu için ığdırı peşkeş çekenlere fırsat vermeyin.