Din Görevlilerine TSE Semineri Verildi

3

 

4

Haziran ayı aylık olağan toplantısı müftülük konferans salonunda İl Müftüsü Cüneyt Kulaz’ın başkanlığında gerçekleşti.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantıya; İl Müftüsü Cüneyt Kulaz, TSE Bilgi Edinme Müdürü Bünyamin Demirhan, TSE Iğdır Müdürü Arif Uysal, Camii İmam – Hatipleri, Kur’an Kursu öğreticileri ve büro personeli katıldı.

Büro personeli Mesut Altın gündem maddelerini okuduktan sonra Müftü Kulaz, din görevlilerine “2014 Yılı Ramazan Hizmetleri” ve “Yaz Kur’an Kursları” konuları hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra toplantı; ilimize gelen TSE Tüketici ve Bilgi Edinme Müdürü Bünyamin Demirhan tarafından bilinçli tüketici olma yolları hakkında din görevlilerine seminer vermesiyle devam etti.

 Din görevlilerini TSE konusunda bilgilendiren TSE Tüketici ve Bilgi edinme Müdürü Bünyamin Demirhan, bilinçli tüketici olmanın önemini ve alışverişlerde TSE markalı ürünlerin seçilmesinin gerekliliğini vurgulayarak, ödenen paranın boşa gitmemesi için sertifikalı ürünlerin alınmasını istedi.

Seminer sonunda TSE Tüketici ve Bilgi Edinme Müdürü Bünyamin Demirhan tarafından İl Müftüsü Cüneyt Kulaz’a TSE bayrağı ve plâket takdim edildi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.