Dermia Güzellik Salonu Iğdır Halkının Hizmetine Açıldı

 uu

Uzman kadrosuyla Iğdır’da hizmet vermeye başlayan Dermia Güzellik Salonu kaliteli hizmetiyle göz doldurmaya başladı.

Uzman Estetiysen Fadime Alp; “öncelikle Dermia Güzellik ve Ayak Sağlığı Merkezi olarak bizim böyle bir yer açmamızın nedeni Iğdır halkının layık olduğu kalitede bir merkeze ihtiyaç duyulmasıdır. Amacımız misafirlerimizin daha mutlu ve daha güzel hissetmenizi sağlamak, zamanın izlerini silmek ve sorunlara beraber çözüm aramaktır. İlk hedefimiz güven ve memnuniyettir”dedi.

Uzman Estetiysen Fadime Alp salon hakkında bilgi verdikten sonra şunları söyledi:

“Günümüzde ciltteki bozulmalar son yıllarda ciddi boyutlara ulaşmıştır. Bunun yanı sıra stres, uykusuzluk, yanlış diyet ve beslenmeler, hormonel dengesizlikler, güneşten korunmama, sigara gibi olumsuz faktörlerden dolayı cildimiz gün geçtikçe yıpranmaktadır. Bu etkileri en aza indirebilmek için düzenli cilt bakımları yapılıp cilde oksijen nüfus ettirilmelidir. Ayrıca yaş ve cilt tiplerine göre yapılan özel kürler sayesinde cilde yeni bir tazelik kazandırılmaktadır. Dermia Güzellik Salonumuzda profesyonel cilt bakım ürün ve cihazlarıyla, konusunda uzman eşliğinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

Özellikle lazer epilasyon cihazımız son teknoloji ürünü bilgisayar sistemli çok hızlı ve etkili bir cihazla çabuk sonuç almak isteyenleri merkezimize bekliyoruz. Ayrıca yüzde en etkili yöntem sayılan iğneli epilasyon yapmaktayız. Bu yöntemde cihazın kalitesi, yapan kişinin uzman olması ve hijyen çok önem taşıyor. Dermia’da medikal cilt bakımı yapılmaktadır. Kullandığımız ürünlerin içeriği son derece kaliteli ve hiçbir kimyasal koruyucu, parfüm, zararlı katkılar bulunmamaktadır. Cilt bakımının hemen ardından fark hissedilir ve bu fark geçici o anlık bir şey değil tamamen cildin ihtiyacına göre kullanılan cihaz ve ürünlerle kalıcı etki bırakmaktadır. Merkezimizde Amerika’da 2014 yılının en iyi cilt yenileme cihazı seçilen Dermapen kullanılmaktadır.

Bu sistemde cilt herhangi bir soyulma işlemine maruz bırakılmadan mikro kanallar açılarak cildin kendini iyileştirme mekanizması tetiklenir. Cildin problemine göre uygun ürünler kullanılarak etkisi arttırılır. Bu problemler cilt lekeleri, akne skarları, saç dökülmesi, geniş gözenek, çatlak tedavileri şeklimde sıralanabilir.

Ayrıca Iğdır’da bir ilk olan medikal el ayak bakımı birimimiz açılmıştır.

Batık tırnak, mantar, siğil, nasır, deforme ayak, diyabetik ayak, çatlak topuk gibi problemlerin çözümü için Iğdır halkının hizmetindeyiz.

Kalıcı makyajda alman teknolojisi lazerli cihazımızla profesyonel boyalarımızla kaliteye önem verdik.

Lazer epilasyon cihazımız son teknoloji ürünü bilgisayar sistemli çok hızlı ve etkili bir cihaz. Çabuk sonuç almak isteyenleri merkezimize bekliyoruz.

Ayrıca yüzde en etkili yöntem sayılan iğneli epilasyon yapmaktayız. Bu yöntemde cihazın kalitesi, yapan kişinin uzman olması ve hijyen çok önem taşıyor.

Merkezimizde, değerli misafirlerimizin her türlü konforunu ve hijyenini düşünerek rahat, şık ve sıcak bir ortam oluşturduk. Hizmetlerimizden ve güler yüzlü personelimizden memnun kalacağınızı umuyoruz. Ayrıca açılışa özel tüm işlemlerde % 20 indirimimiz vardır.”         

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.