Çocuk Acil Birimi Emin Ellerde

            Doktor kadrosunu her geçen gün geliştiren ve arttıran Iğdır Devlet Hastanesi’nde verilen hizmetin kalitesi de gün geçtikçe iyileşiyor.

            Özellikle çocuk acil bölümünde çalışan doktorların gelen hastalara gösterdikleri ilgi vatandaşlar tarafından da takdir topluyor. Çocuk acile gelen hastaların yaşlarının küçük olması da dikkate alındığında gösterilmesi gereken ilginin önemi daha da artıyor. Gelen hastalara konulan teşhislerin doğru olması da son derece önemli.

            Çocuk acil doktorlarından Ersin Aras, Çocuk Uzmanı Aliye Gülbahçe, KBB Uzmanı Ceyda Tarhan da vatandaşlar tarafından takdir edilen doktorlardan sadece birkaçı.

            Çocuğunu rahatsızlığından ötürü acil servise götüren vatandaşlardan Şirin Toka gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Çocuk doktoru Ersin Aras Bey’in ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Hastaları başından savmayan, kendi çocuğu gibi ilgilenen, alışılmışın dışında bir tedavi ilgisi gösteren doktorumuza çok teşekkür ediyorum. Koyduğu doğru teşhisin sayesinde erken müdahale etme fırsatı bulduk” dedi.

Görevini hakkıyla yapan tüm doktorlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.