CHP, Seçim Çalışmaları İçin Toplandı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlere destek vermek için doğu illerini gezen CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran Iğdır’da partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Cankurtaran yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Iğdır özel bir kenttir. Üç ayrı ülkeye komşu olmasıyla, doğasıyla, insanlarıyla doğunun incisidir Iğdır. Ama CHP hükümetinde Türkiye’nin bitiş değil başlama noktası olacaktır.

Ülkenin belki de dünyanın en verimli ovalarından Iğdır Ovası’nın burada bulunmasına rağmen tarım ve hayvancılık can çekişmektedir. Iğdır az gelişmişlik ve ortalamanın altında yaşamanın kısır döngüsüne girmiş. Iğdır’ın bu kısır döngüden kurtulması için tarımın, hayvancılığın canlanması gerekmektedir. Açılışlara doymayan AKP’nin Iğdır’da kapısına kilit vurduğu tüm fabrikaların açılışını 1 Kasım’dan itibaren halkın iktidarında, Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun başbakanlığında gerçekleştireceğiz.

Yaşanacak bir Türkiye umuduyla, adaletin, hukukun, insan haklarının egemen olduğu bir Türkiye umuduyla, halkça yaşamak, hakça bölüşmek umuduyla hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.