Çevre ve Şehircilik Yeni İl Müdürü Muhammed Bektaş Görevine Başladı

Iğdır Çevre ve Şehircilik Eski İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk’ün Niğde’ye il müdürü olarak atanmasından sonra, Iğdır İl Müdürlüğü görevine ise Müdür Yardımcısı Muhammed Bektaş asaleten atandı.

Çevre ve Şehircilik Eski İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk’ün Niğde’ye il müdürü olarak atanmasından sonra boşalan Iğdır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Müdür Yardımcısı Muhammed Bektaş asaleten atandı.

Müdür Yardımcılığı görevinde bulunduğu süre içerisinde başarılarından sürekli söz ettiren, Iğdırlı hemşerimiz Muhammed Bektaş’a gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Mehmet Toka; “eski il müdürümüz Hamdi Görkem Gençtürk’ün ilimizden ayrılışı bizleri ne kadar üzmüşse, il müdürlüğüne hemşerimiz Muhammed Bektaş’ın atanması da bir o kadar bizleri sevindirmiştir. Sayın Bektaş’ın müdür yardımcılığı görevinde de Iğdır’ımıza sayısız hizmetleri olmuştur. Sayın Bektaş’ın il müdürü olarak da ilimizde birçok hizmet kazandıracağına olan inancımız tamdır. Sayın müdürümüze yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim, çalışmalarında başarılar temenni ediyorum” dedi.

 İl Müdürü Muhammed Bektaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka’ya teşekkür etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.