Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Personellerine Başarı Belgesi Verildi

6

TSE’den 17.10.2014 tarih ve 002 sayı ile ülkemizin ikinci Güvenli – Yeşil Bina Belgesini alan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personeline başarı belgesi verildi.

            İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk yaptığı açıklamada; “il müdürlüğü hizmet binamız TSE’den 17.10.2014 tarih ve 002 sayı ile ülkemizin ikinci Güvenli – Yeşil Bina Belgesini almıştır. Hizmet binamızın gerek yapım sürecinde gerekse de belgenin alınması sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı aşağıda isimleri bulunan personellerimiz,

1- Muhammed Bektaş (İl Müdür Yardımcısı)

2- Fatih Galitekin (Proje ve Yapım Şube Müdürü)

3- Sami Moç (Yapı Den. ve Yapı Malz. Şube Müdürü)

4- Ahmet Dursun (Mimar)

5- Selim Sezer Akyol (Mimar)

6- Furkan Ölmez (Mak.Müh.) Valiliğimizce başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir” dedi.

            Başarı belgesini hak eden personellere belgeleri İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk tarafından verildi.

            İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk yaptığı konuşmada; “sizlerin yaptığı çalışmaları anlatan detaylı bir raporun Sayın Valimize sunmamızın ardından yapılan değerlendirme ve takdir neticesinde belgeleriniz düzenlenmiştir. Bu belge sizlerin göstermiş olduğu gayretli ve özverili çalışmalarınızın birer nişanesidir. Genç yaşınızda ve memuriyet hayatınızın erken döneminde böyle değerli bir belgeyi alacak çalışmalar yapmanız ve neticesinde ödüllendirilmeniz bizleri de gururlandırdı. Memuriyet hayatınız boyunca daha nice başarılı çalışmalara imza atmanız dileklerimle sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.