Büyük Yazar Ahmet Şerif İzgören Öğrencilerle Buluştu

0

İŞKUR ve Iğdır Üniversitesi tarafından Iğdır’a davet edilen liderlik ve iletişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören, Kültür Merkezi’ndeki konferansından sonra Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti.

Türkiye ve tüm dünyada alanının en iyilerinden gösterilen büyük usta Ahmet Şerif İzgören Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerini ziyaret ederek konferans salonunda onlarla deneyimlerini paylaştı. Samimi tavırları ve kendine has üslubuyla herkesi bir kez daha kendisine hayran bırakan büyük ustaya Okul Müdürü Rohat Hun okulun formasını hediye etti. Daha sonra öğrencilerin ve öğretmenlerin kitaplarını imzalayan ve herkesle bol bol fotoğraf çektiren Ahmet Şerif İzgören bir gün tekrar Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret edeceğinin de sözünü verdi.

 Bu ziyaret sonrası Okul Müdürü Rohat Hun; “öğrencilerimizin kitaplarını okuduğu yazarı karşılarında görmeleri onları çok mutlu etti. Bu mutluluğu, deneyimi öğrencilerimize yaşatan büyük usta Ahmet Şerif İzgören’e ve İŞKUR Müdürümüz Halis Erdoğan’a teşekkür ederim” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.