Bursa Iğdır Dernek Başkanı Bayramlaşmada İsrail’i Kınadı

kl

Bursa’daki Iğdırlılar Ramazan Bayramında Iğdır Derneğinde bayramlaştılar. Iğdır Dernek Başkanı Kurban Güneş Gazze’de yaşanan drama değinerek İsrail’i kınadılar.

Bursa’da yaşayan Iğdırlılar hasret gidermek ve bayramlaşmak için bir araya geldiler.Bursa Iğdır Dernek Başkanı Kurban Güneş: “Hepinizin bayramını kutluyorum.Bu bayram bizlerin barış içinde olmasına vesiledir.Küslükler ve kırgınlıklar giderilmelidir.Iğdır bizim için neyse Bursa’da bizim için aynıdır.Maalesef dünyada bizim gibi bayramı yaşayamayan,zulme uğrayan ve ölen insanlar vardır.Gazzede,Suriyede,Irak’ta ve Müslümanların yaşadığı birçok yerde Siyonist ve emperyalist güçlerin zulümleri vardır.Kadın ve çocuk demeden masum insanları katletmekteler.Bu zalimleri ve başta İsrail’i şiddetle kınıyorum.Ölenlere Allah’tan Rahmet diliyor acılarını paylaşıyoruz.”dedi.

Bayramlaşmaya Bursa’da yaşayan hemşeriler ile Yıldırım belediye Meclis üyesi,Eski KAI Federasyon Başkanı Cemalettin Yılmaz ve Yıldırım AK Parti İlçe Başkanı Gencay Korkmaz katılarak bayramlaştılar.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.