BTP Kadın Kolları Başkanı Seçil Mumcuoğlu: “Bu Devran Değişecek”

yu

BTP Kadın Kolları Genel Başkanı Seçil Mumcuoğlu Iğdır İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek Iğdır kadın kolları ve il teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi.

Bağımsız Türkiye Partisi Kadın Kolları Başkanı Seçil Mumcuoğlu Iğdır İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Dikkat çekici açıklamalar yapan Mumcuoğlu, BTP iktidarında tüm ev hanımlarına maaş verileceğini hatırlattı.

Daha sonra bir açık hava toplantısında kadın kolları ve parti üyeleriyle bir araya gelen Mumcuoğlu; “çektiğimiz bu sıkıntılar kader değil. Sadece yapmış olduğumuz hatalardan dolayı bu haldeyiz. Biz hatalardan da ders almasını bilen bir milletiz. Ben inanıyorum ki, bu ikinci Kuvayi Milliye hareketinde halkımız Prof. Dr. Haydar Baş Bey’i anlayıp, iktidara getirecektir. Önümüzde büyük seçim var. En iyi şekilde yapacağımız projeleri anlatıp, Bağımsız Türkiye Partisi’ni iktidara taşıyacağız” dedi.

“VATANDAŞLIK MAAŞI GELİYOR”

BTP’nin iktidarında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin 500 TL vatandaşlık maaşı alacağını söyleyen Mumcuoğlu, ev hanımlarının da 500 TL ayrıca ev hanımı maaşı alacaklarını söyledi. Sözlerine devam eden Mumcuoğlu şöyle konuştu:

“Peki bu kaynak nerden bu kaynak ayakkabı kutularında saklanan yetimin, öksüzün, sizin hakkınız olan paralarla gerçekleşecek. Türkiye maden zengini bir ülke. Madenlerimiz dış ülke şirketlerine peşkeş çekiliyor. Yüzde bir, yüzde ikilik vergiyle tüm madenlerimiz dışarıya çıkarılıyor. Kendi vatandaşından yüzde 18 vergi alan devlet, bu firmalara nedense halkına uyguladığı vergiyi uygulayamıyor.”

“ESNAF VE ÇİFTÇİ CAN ÇEKİŞİYOR”

Esnaf ve çiftçinin de can çekiştiğini söyleyen Mumcuoğlu; “bu ülkede saman ithal edilir hale gelindi. Tarımı bitirdiler. Çiftçi kredi borçlarıyla savaşıyor. Oysa BTP iktidarında çiftçi ekeceği mahsulün yarısını devletten peşin alacak kalan kısmı da mahsulden hemen sonra alacak. Devlet çiftçinin malına alım garantisi verecek. Bunları ancak Biz yaparız. Çünkü biz tezi ve modeli olan tek partiyiz. Bizim tezimiz dünyayı huzura kavuşturacak tek model, tek proje. Ondan dolayıdır ki, halkımıza kendimizi anlatmak zorundayız” dedi.

BTP Bölge müfettişi İbrahim Yıldırım’da yaptığı konuşmada Türkiye’de terörün azdığını eyaletlere doğru gidildiğini, şehit kanlarıyla sulanmış ecdat topraklarının acılım adı altında parçalanmaya çalışıldığını belirterek Bağımsız Türkiye Partisi’nin görüşlerini anlatarak şunları söyledi:

 “Konuşulacak çok şey var. Türkiye ekonomik krizden hiç çıkmadı zaten. Ecevit döneminde yaşanan krizden kurutulmak için halk AKP’yi krizden kurtarsın diye iktidara getirdi. Fakat 200 milyar dolar olan borç, AKP iktidarıyla beraber 700 milyar dolar oldu. Türk milleti sıfırı tüketti, iflasta. Alınan maaşlar kredilere ve borçlara ödeniyor. Türkiye’nin ve dünyanın krizden çıkış modeli milli ekonomi modelidir. Bu da Prof. Dr. Haydar Baş demektir.

Peki, milli ekonomi modeli Türkiye’de neden yer bulamıyor veya tanıtılamıyor?

Rusya’da doğum yapan anne 9 bin dolar para alıyor. Bir de evde yaptığı ev hanımlığı ve ev işlerinden dolayı da maaş alıyor. Bu proje Haydar Baş’ın projesiydi. Bu projenin sahibini Türk anası doğurdu ama paraları Rus anneleri alıyor. Bu bizi çok üzüyor. Ülkemiz duvara toslamıştır, aç, yoksul, parasız ve arayış içerisindedir. İnşallah milletimiz sağduyusuyla hareket ederek doğruyu görür ve BTP’yi bu seçimlerde ilk 3’e sonraki seçimlerde de kafaya yani iktidara koyar.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.