Boksta Yeni Bir Güneş Doğuyor

Iğdır’da antrenörlük yapan değerli eğitmenlerimiz yeni sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Türkiye ve Avrupa boks camiasında adını çoğu kez duyurmuş olan şehrimizin sporcuları çalışmalarına azimle devam ediyorlar. Başarılı sporcularımızdan bir diğeri ise İbrahim Güneş…

Iğdır’ın deneyimli ve kaliteli antrenörlerinden Ağacan Tabaru tarafından çalıştırılan İbrahim Güneş, önümüzdeki Aralık ayında Türkiye Büyükler Yarı Profesyonel Şampiyonası’na katılabilmek için çalışmalarına son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda da Türkiye 2.liği ve 3.lüğü elde eden başarılı boksör Güneş, Iğdır Polis Gücü adına mücadele edecek sporcular arasında.

Güneş gazetemize yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi:

“Değerli hocam Ağacan Tabaru’nun denetiminde ve eğitimi altında şampiyonaya hazırlanıyorum. Hazırlık aşamasında büyük desteklerini gördüğüm Balkar Beton’a, Aslan Bobinaj’a ve Cangün Petrol’a çok teşekkür ediyorum. Spora ve spora verdikleri destek çalışma azmimizi körüklemektedir. Polis Gücü adına mücadele edeceğim. Polis Gücü adına her zaman yanımızda olan Emniyet Müdürümüz Sayın Yüksel Babal’a da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah önümüzdeki şampiyonada Iğdır’ımıza derece yapmış olarak döneceğim.”

Hudut Gazetesi olarak; Iğdır’ımızda yetişen birbirinden değerli sporcularımızdan duyduğumuz gururu dile getirerek, genç boksörümüz İbrahim Güneş’e şampiyonada başarılar dileriz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.