Boks Takımı Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

k

İran Batı Azerbaycan İli Maku şehrinde 17-20 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Daheyeh Facr Boks Turnuvasına katılan, Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Boks Takımı sporcularımızdan, Dindar Gökçek turnuvada 1’inci, Adem Işık 2’nci, Turgay Tabaru 2’nci ve Yunus Emre Erol ise 3’üncülüğü elde ettiler. Yine Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Boks Takımı takım halinde göstermiş oldukları başarılarından dolayı da takım halinde turnuva 2’nciliği kupasını kazandı.

Polis Gücü Spor Kulübü Boks Takımı kazandıkları başarının coşkusunu ve sevincini paylaşmak için, katıldıkları turnuva öncesinde kendilerine maddi ve manevi her türlü imkan ve desteği sunan, aynı zamanda Kulüp Başkanlığını da yapan, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Gerçekleşen bu anlamlı ziyarette; İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Antrenörü Ağacan Tabaru ve sporcuları Dindar Gökçek, Turgay Tabaru, Yunus Emre Erol ve Adem Işık’ı, boks turnuvasında Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü’nü en iyi şekilde temsil ettiklerini, göstermiş oldukları üstün başarılarının artarak devam ettireceklerine olan inancını dile getirerek sporcuları kutlayıp çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.