Birinci Yılında Birinci Oldu‏

 tf

Iğdır’da kaliteli eğitim veren Hazar Koloji ilk yılında aldığı derecelerle ilk yılında imkânsızı başardı. Hazar Koleji Okul Genel Müdürü Serdar Kavza “LYS’de ilimizin ilk 6 derecesinin okulumuz öğrencilerinden olması büyük bir gurur ve mutluluk vermiştir.

LYS ilk 6. sırayı   okulumuz öğrencileri kazanmış ama, diğer öğrencilerimiz de büyük başarılar göstermişlerdir. Okulumuzun birinci yılında böylesine güzel bir sonucu almış olmak, bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Bu 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında hedefimizin çok daha yukarılarda olduğuna bir referans ve azmimizi yitirmeden çalışmamıza ışık tutacaktır.” dedi.

Kavza sözlerine şöyle devam etti: “Bu süreçte öğrencilerimize, öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve velilerimize göstermiş oldukları azim ve emekten ötürü teşekkür ederim.”

Kurulduğu ilk yılında üstün bir başarı ortaya koyan  Hazar Kolojinin, Iğdır’ın  ilk 6 sırasında yer alan İl Birincisi Tuğçe Güneş, il ikincisi Resul Ataş, il üçüncüsü İsmail Kaan Arat, il dördüncüsü Nurşen Çetrez, il beşencisi Özgür Aras ve il altıncısı Alptuğ Yanardağ’ı canı gönülden kutluyor, Hazar koleji ekibine ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.