Bilgisayar Uzmanlarına Başarı Belgesi Verildi

,

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar ve Ağ Sistemleri Yöneticileri Efgan Usta ve  Göktürk İçer’ e göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Milli Eğitim Bakanlığınca başarı belgesi ile ödüllendirildiler.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, , Efgan Usta ve Göktürk İçer’e başarı belgelerini taktim ederken şunları söyledi:”Bu iki değerli arkadaşımız, çalışanımız  “e-devlet, e-dönüşüm stratejisi kapsamında MEBBİS, e-okul, DYS, bilgi güvenliği, internet yönetim paneli, Iğdır’ın  bilişim altyapı sistemlerinin yönetimi iş ve işlemlerinde göstermiş oldukları başarılı ve gayretli çalıyşmalarından dolayı; ayrıca Doküman Yönetim Sistemlerinin ülke genelinde yaygınlaşmasından önce Bakanlığımızca pilot il ve ilçe olarak seçilen Iğdır ili DYS uygulamasını başarı ile sonuçlandırdıklarından dolayı Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Nabi Avcı tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirilmişlerdir. Bütün personellerimizin de alanlarında başarılı olmalarını dilerim. ”

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt başarı belgelerini vererek, Efgan Usta ve Göktürk İçer’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.