Beyin Cerrahı Alican Tahta İlimizden Ayrıldı

 

Iğdır Devlet Hastanesi’nin başarılı doktorlarından Beyin Cerrahı Dr. Alican Tahta, görev süresinin sona ermesiyle birlikte ilişiğini kesip ilimizden ayrıldı.

            Görev yaptığı yaklaşık 2 yıllık süre içerisinde birçok başarılı operasyona imza atan ve sürekli olarak hastalarının teveccühüne mazhar olan Alican Tahta’nın Iğdır’dan ayrılışı ile Iğdır büyük bir hizmetkârından mahrum kalmış oldu.

            Iğdır’da görev yapmış olmasından dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Beyin Cerrahı Alican Tahta, Iğdır’dan ayrılıyor olmasından dolayı da içinin bir hayli buruk olduğunu belirtti.

            Alican Tahta’nın ilişiğinin kesilmesiyle beyin cerrahı bölümünde açık olup olmadığı bilgisine ulaşamadık fakat son derece başarılı bir doktor ve iyi bir insan olan Tahta’nın yokluğunun hastalar tarafından hissedileceğini düşünüyoruz.

            Iğdır Devlet Hastanesi’nde gelecekte görev yapacak doktorlarımızın da en az Dr. Alican Tahta kadar özverili, başarılı, görevini hakkıyla yerini getiren insanlar olacağını ümit ediyoruz. İlgili kurumun yetkililerinin de bu konuda gereken hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz. Dr. Alican Tahta’ya ilimizdeki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında da başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.