Beti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yazar Sinan Yağmuru Konuk Etti‏

7

Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Koordinatörlüğün de şubat ayı itibariyle İl genelinde uygulanmaya başlanan ‘’Ailemiz her şeyimiz, ağızlar kirlenmesin ‘’projesinin yaygınlaştırılması için Yazar ve Şair Sinan Yağmur’u Kültür Merkezinde konuk etti.

Tanıtım ve söyleşi programına İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CİRİT, Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü, Suat VURAL, Teftiş Kurulu Başkanı Kamuran VURAL, Okul Müdürleri,  öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Proje Kordinatörü Sevilhan TUNABOYLU tarafından proje başlangıcından bu güne kadar yapılan çalışmalar anlatıldı. Projeye destek veren başta İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit’e, Yıldız Kollejine, Rehberlik ve Araştırma Merkezine, Gençlik Merkezine, İl Müftülüğüne ve Sinan Yağmur’a, Zehra AVM’ye Şimşekoğulları İnşaata, Arat Ticarete, Sır Temizlik Ürünlerine teşekkür etti.

 Yazar Sinan YAĞMUR söyleşiye şiir okuyarak başladı ve  ‘’Ailemiz Her şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’’ projesinin ve ailenin öneminin vurgulandığı bir konuşma yaparak projenin yaygınlaşmasının gerekliliğini anlattı, ailenin toplumsal önemini örneklerle anlatarak konunun önemini vurguladı.   Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat VURAL ve Proje Kordinatörü Sevilhan Tunaboylu’ya teşekkür etti ve program bitiminde yazar kitaplarını imzaladı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.