Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı

6

Okul Müdürü Suat Vural tarafından proje başlangıcından bu güne kadar yapılan çalışmalar anlatıldı. Projeye destek veren başta İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e ve bütün kurumlara, esnaflara teşekkür ederek ileriki tarihlerde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te ‘’Ailemiz Her şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’’ projesinin ve ailenin önemini vurgulayarak proje yaygınlaşmalı her alanda çocuklarımıza anne ve babalara kadar anlatılmalı projede emeği geçen herkese teşekkür ederek bu tür projeler geliştirilmeli bugün toplumumuz gittikçe bozuluyor. Çevreye örf ve annelerimize bağlı çocuklar yetiştirmeliyiz. Çocuklarımıza gençlerimize önem vermeliyiz. Türk Milleti olarak aileye önem veriyoruz. Geçmişimize baktığımızda 16 Türk devleti kurulmuştur. Kurulan bu devletlerde kadınlar ön planda ve söz sahibidirler. Baş tacıdırlar. Bugün genç kızlarımıza durumu içler acısıdır. Genç kızlarımız kadınlarımız aile içi şiddete maruz kalmaktadır. Dövülmekte öldürülmektedir. Toplumumuz gittikçe bozulmaktadır. Bu bozulmayı çürümüşlüğü eğitimle halledeceğiz. Küfürsüz argosuz birbirine sevgi ile yaklaşan yüreği sevgiyle dolu bir toplum kuracağız. Bu projede gençlerimizi küfürden koruyacaktır. Küfür bir ahlak problemidir. Bunun için ahlaklı genç nesiller yetiştirmeliğiz.”dedi.

Daha sonra projeyi yürüten Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat Vural ve ekibine teşekkür etti.

Proje konuşmalarından sonra konu ile ilgili şiirler ve şarkılar okundu, tiyatro gösterisi yapıldı. Toplantı sonunda tanıtım amaçlı hazırlanan, tişört, şapka, kalem, anahtarlık, kitap ayraçları, broşürler, afişler ve magnetler dağıtıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te tişörtten giyerek projeye destek verdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.