BEM BİR SEN’den Ferhat Akkuş’a Ziyaret

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı BEM BİR SEN Başkanlığı yönetim kurulu olarak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ beyi makamında ziyaret etti. 

Bir ağustos 2019 tarihinde yapılacak olan 5. Dönem Toplu Sözleşme dönemine ilişkin Ben Bir Sen Sendikası’nın 657 Tabi Memurların Hak ve kazanımları ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına sunacağı talepleri ve teklifleri İle Özel İdaresi Çalışan Personellerin hakları ile ilgili karşılıklı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ’ beyle bilgi Görüş alışverişinde bulunuldu.

BEM Bir Sen Başkanı Nihat Güneş’in yaptığı basın açıklamasında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak ilimizde özel idarenin sorumluluk alanında yürüttüğü tarafsız ve başarılı çalışmaları nedeniyle ilimizin başarılı Bürokratlarından Ferhat AKKUŞ Bey’e görevinde ve çalışmalarında ilimiz için daha güzel işlere imza atması dileğiyle BEM Bir Sen Yönetim Kurulu adına Ben Bir Sen Başkanı Nihat GÜNEŞ Başkan Yardımcıları İbrahim TURAN ve Abbas KARABAĞ ile birlikte Ferhat Akkuş Bey’e görevinde ve çalışmalarında başarılar dileyerek plaket takdim ettiler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.