Belediye Zabıta Ekiplerinden Fırın Denetimi

IĞDIR BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ, FIRINLARI TEK TEK GEZEREK TEMİZLİK KURALLARINA UYULUP UYULMADIĞI VE ÇIKAN EKMEKLERİN GRAMAJLARININ DOĞRU OLUP OLMADIĞI KONUSUNDA DENETLEDİ. (BÜLENT MAVZER/IĞDIR-İHA)

Iğdır Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınları tek tek gezerek temizlik kurallarına uyulup uyulmadığı ve çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığı konusunda denetledi. 
Gece geç saatlerde başlayan denetimler sahur vaktine kadar devam etti. Halkın sağlığı birinci öncelikleri olduğunu belirten Iğdır Zabıta Müdürü Erdal Bagane, halkın sağlığını korumak için fırınlarda rutin olarak yaptıkları denetimleri Ramazan ayı gelmesi ile birlikte daha yoğun sürdürdüklerini söyledi. Bagane, “Iğdır halkının talepleri ve şikâyetlerini de dikkate alıyoruz. Özellikle gramaj ve hijyen konusunda çok hassasız. Kurallara uymayan fırın ve imalathanelerin tamamını istenilen standartlara getirmek için de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta ekipleri olarak; sık sık denetimlere çıkıyoruz. Kurallara uymayan işletmelere ise gerekli cezalar uygulanıyor. Bundan sonra da denetimlerimiz sürecek” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.