Belediye Çalışanlarına EBS Semineri

Belediye çalışanlarına Elektronik Belge Yönetim Sistemi Semineri1 (4)

Iğdır Belediyesi ile Serhat Kalkınma Ajanı (SERKA) “Elektronik Belge Yönetim sistemini Öğreniyor” Projesi kapsamında belediye çalışanlarına 5 günlük verilecek seminerin startı verildi.

Iğdır merkeze bağlı Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBS) seminerine Iğdır Belediye Eş Başkanı Murat Yikit, PROKED Akademisi yöneticileri, belediye birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.

‘Vatandaşın hizmet işlemlerini kolaylaştıran bir projedir’

Seminerin açılış konuşmasını yapan Iğdır Belediye Eş Başkanı Murat Yikit, Vatandaşın hizmet boyutuyla ilgili işlemlerinin çabuklaşmasını sağlayan bir çalışma olduğuna dikkat çekerek” Vatandaşın aynı zamanda hizmetsel boyutuyla işleminin çabuklaşması anlamında bir kolaylık sağlanacaktır. Vatandaşın en çok sıkıntısı ya da şikâyeti şu oluyor. Başkanım biz dilekçemizi vermiştik. Evrakımız içeride bir haftadır henüz bize geri dönüş olmadı. Diyorlar. Bu tür noktalarda hizmetin daha verimli yapılması konusunda da avantajlı olacaktır” dedi.

“Proje ile belediyemize çok ciddi anlamda bir kalite artışını sağlayacak”

 Yikit, son olarak Proje ile belediyede çok ciddi anlamda bir kalite artışının olacağını belirterek” Yine bizim fiziki anlamda da bir dezavantajımız var biliyorsunuz. Bizim bazı kurumlarımız dışarıda yine elektronik belge sistemi ile bu problemde ortadan kalkacak. Çünkü bazı çalışanlarımız sırf bu binalar arasında gidiş geliş yapması için arkadaş görevlendirdiğinizi biliyorum. Bu anlamda da bize avantaj sağlayacaktır. Bu proje ile belediyemize çok ciddi anlamda bir kalite artışına sebep olacağını düşünüyoruz. Katkılarından dolayı SERKA ya teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmanın ardından Proje Organizasyon Kurumsal Eğitim Danışmanlığı yöneticisi tarafından belediye çalışanlarına seminer verildi.Seminerin5 gün boyunca devam edeceği öğrenildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.