Başkan Duruay’a KAI’ Derneğinden Nazik Ziyaret

dd

Fatih Duruay’ı makamında ziyaret eden KAI Derneği, Başkan Duruay’a çalışmaları için başarılar dileyip, gümüş tabak üzerine Başkan Duruay’ın resmi baskılı tabak hediye etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı makamında ziyaret eden KAI Derneği, Başkan Duruay’a çalışmaları için başarılar dileyip, Gümüş tabak üzerine Başkan Duruay’ın resmi baskılı tabak hediye etti.

Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı ve Çevre İlleri Kültür, Sosyal, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Salih Kara ve beraberindeki dernek yönetimi, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı makamında ziyaret etti. Dernek adına Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Dernek Başkanı Salih Kara ve Onursal Başkanı Cemil Yıldırım, Başkan Fatih Duruay’a Gümüş tabak üzerine Başkan Duruay’ın resmi baskılı tabak hediye etti. Başkan Duruay da, KAI Derneği’ne ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür etti.

GÖLBAŞI’NI HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

KAI Derneği’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Fatih Duruay, ziyarete gelen dernek başkanı ve yönetimine teşekkür edip şunları söyledi; “Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Diğer hemşehri derneklerimiz gibi siz de Gölbaşımızda kendi kültürünüzü yaşatmak için yaptığınız etkinlikler ile ilçemizin değerini arttırıyorsunuz. Ziyaretiniz, başarı dilekleriniz ve hediyeleriniz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber yürüteceğimiz çalışmalar ile Gölbaşımızı hak ettiği yere getireceğiz.” Dedi.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.