Başbakan Binali Yıldırım Iğdır’da Konuştu

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, 24 Haziran seçimleri öncesinde Iğdır’da vatandaşlara hitap etti.
16 yıldır Iğdır’a sayısız hizmet ettiklerini dile getiren Başbakan Yıldırım, “Bu sıcak havada coşkuyla bizi bağrına basan tüm Iğdırlılara teşekkür ederim. Bugün Iğdır’a sizden ne hasbihal etmeye geldim. Bizim dilimiz samimiyet dilidir. Biz sizinle Daima gönül diliyle konuşuruz. Biz doğuda ayrı batıda ayrı konuşanlardan değiliz. Şimdi istiyoruz ki 24 Haziran’da da sizlerle beraber yeni bir destan yazalım. Yüreğinizdeki coşku hiç eksilmesin Iğdırlılar. Darbecilerin ve kötülerin tarihe karışması için 24 Haziran çok önemli bir tarihtir. Rabbim kardeşliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Ak Parti kardeşliğin birliğin ve beraberliğin partisidir. Bizim siyasetimizin temelinde vatandaşa hizmet vardır. Iğdır’a hizmet vardır. Bizim mücadelemiz her bölgede her ilde yaşayan vatandaşımızın yüzünü güldürmek içindir. Iğdır’ın kalkınması bizim için çok önemlidir. Hiçbir terör örgütü kardeşliğimizi bozamayacaktır. Terör örgütünü bu ülkenin gündeminden çıkarmaya devam ediyoruz. Artık bu bölgeye huzur, yatırım, istihdam gelecek. 16 yılda Iğdır’a yaptıklarımız ortadadır. İnşallah 24 Haziran’da da burada oy patlaması yaşayacağız. Sizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.
Bu arada Başbakan Binali Yıldırım, Iğdır’a ilk geldiğinde Valilik binasını ziyaret etti. Valilik şeref defterini imzalayan Yıldırım, daha sonra mitingin yapıldığı alana geçti. Başbakan’ın konuşması öncesinde Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Şamil Ayrım ve AK Parti İl Başkanı Ferdi Turan konuşma yaptılar.
Miting nedeniyle Iğdır şehir merkezinde adeta kuş uçurtulmadı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.