Başarılı Öğrencilere Bisiklet

 

Iğdır’ın Karakoyunlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Öğrencilerin Gözünde Polis” konulu yarışmada dereceye girenlere bisiklet hediye edildi.

 İlk ve ortaokulla lise öğrencileri arasında düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi için Şehit Polis Nevzat Alagöz Ortaokulunda bir program düzenlendi. Yarışmada Şehit Polis Nevzat Alagöz Ortaokulundan Nida Kaya, Şehit Polis Olgun Kurbanoğlu İmam Hatip Ortaokulundan Goncagül Soğlin ve Ahmetali Dönmez Anadolu Lisesinden ise İlayda Coşkun resim ve şiir dalında birinci geldiler. Birinci olan öğrencilere İlçe Emniyet Amiri Gökhan Gençtürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Vadettin Tekin tarafından bisiklet hediye edildi.

İlçe Emniyet Amiri Gökhan Gençtürk, öğrencilerin gözünden polis konulu resim ve şiir yarışması düzenlediklerini belirterek, “Yarışmada dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye ettik. Bu tür yarışmalarımız ve etkinliklerimiz yine olacaktır. Siz değerli öğrencilerimizle hep iç içe olacağız. Çünkü sizler bizim geleceğimizsiniz” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.