Başarılı Öğrenciler Altınla Ödüllendirildi

2

Karakoyunlu İlçesi Şehit Polis Ali Asker Gonca İlköğretim Okulu öğrencileri, 2013 – 2014 yılı eğitim-öğretim yılında derslerinde göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı ödüllendirildiler.

Okul birincisi olan 10 öğrenciye altın ve günün anlam ve önemini belirten madalya verildi. Geçen dönemde dersleri zayıfken başarı elde ederek derslerini düzelten 10 öğrenciye ise çeşitli ödüller, Karakoyunlu Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Temizler Ltd. Şti. Ahmet Temiz,  Karakoyunlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Tuzluca tarafından verildi.

Karakoyunlu Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz yaptığı konuşmada; “bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktık. Kiminizin dersleri iyi, kiminin zayıf olması önemli değil. Ben hepinizin daha azimli çalışarak bu eksikliklerinizi gidereceğinize inanıyorum. Tatil boyunca boş vakitlerinizi iyi değerlendirin. Arada bir derslerinize de çalışın. Önümüzdeki döneme daha iyi başlayın. Bugün burada yıl boyunca derslerinde başarı gösteren öğrencilerimize çeşitli hediyelerimizi takdim ettik. Dersleri zayıf olan ve bu dönem kurtaran öğrencilerimize de çeşitli hediyeler verildi. Başarı ve azim gösteren öğrencilerimize de önümüzdeki dönemde de hediyelerimiz olacaktır.

Öğrencilerimizi başarıya teşvik ederek her yıl ödüllendiren değerli Iğdırlı iş adamı Temizler Ltd. Şti. Ahmet Temiz’e eğitime desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Karakoyunlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Tuzluca ise; “her yıl öğrencilerimizin başarılarını ödüllendiren iş adamımız Ahmet Temiz’e eğitime desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşan Temizler Ltd. Şti. Ahmet Temiz ise ödül töreninde yaptığı açıklamada; “bizi en çok mutlu eden eğitimin sözde değil özde devlet politikasına halkımızın da canı gönülden destek verilmesidir. Eğitimin ne kadar önem arz ettiği yüce rabbimizin ilk emrinden anlaşılmaktadır. Bizde eğitime katkı sağlamak amacıyla rahmetli babamız Hacı Süleyman Temiz adına bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz altın karne ödülümüzü başarılı öğrencilere takdim etmenin gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimize vermiş olduğumuz söz üzerine inşallah 25. yıl boyunca Karakoyunlu ilçemizde bu ödül törenini artırarak devam ettireceğiz. Öğrencilerimizi üniversitede de sevindirmek amacıyla çalışmalarımız var. Çalışmalarımız kapsamında öğrencilerimizin en iyi şekilde burs alabilmesi için Karakoyunlu Kaymakamlığı hesabına para yatırarak öğrencilerimizin burs almasını sağlayacağız. Bizlerin ise öğrencilerden tek beklentisi okuyarak topluma ve millete hayırlı bir evlat olmaları, okuyarak doktor, öğretmen, polis, olarak vatana en iyi şekilde hizmet etmelerini istiyorum. Bugün bu etkinlikte emeği geçen Karakoyunlu Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz’e ve Karakoyunlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Tuzluca’ya teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Program sonunda başarılı öğrencilere altın verildi.

3

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.