Başarılı Bir Bürokrat: Mehmet Nuri Turan

ne

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Nuri Turan yaptığı çalışmalar ve yürüttüğü hizmetlerle vatandaşların takdirini topluyor.

İl Özel İdaresi, yol ve su hizmetlerini tüm köy, mezra ve yaylalara büyük titizlikle ulaştırılmaya devam ediyor. Bu anlamda İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Nuri Turan yaptığı çalışmalarla, hizmet götürdüğü köylerde, mezralarda vatandaşların takdirini topluyor. Özellikle yayla yollarında çalışmalar yürüten İl Özel İdaresi, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Yol çalışmalarının yanı sıra içme suyu konusunda da birçok köyün sorunları giderilmeye çalışılıyor.

İl Özel İdaresi’nin başarılı bir bürokratı olan Genel Sekreter Yardımcısı Turan, son olarak Ağrı Dağı Korhan Yaylası’nda yol çalışmalarını devam ettiriyor. İl Özel İdaresi’ne ait tüm araç ve personelle vatandaşların yayla yollarındaki ulaşım sıkıntıları maksimum oranda gideriliyor. Yaylacılık faaliyetlerinde bulunan vatandaşlar, gidiş gelişlerde yapılan ve onarılan yolların kendilerine büyük kolaylıklar sağladığını ifade ettiler.

Muhtarlarla bire bir iletişim halinde olan Turan, gerek telefon görüşmeleriyle ve gerekse makamındaki görüşmelerde muhtarların taleplerini karşılamaya çalışıyor. İlimizde vatandaşların sorunlarıyla ilgilenen ve vatandaşlardan büyük takdir toplayan, memleket sevdalısı bu denli başarılı bürokratların olması son derece memnuniyet verici bir gelişme. Bu sebeple başarılı bürokratımız Mehmet Nuri Turan’ı çalışmalarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.