Bakan Ünal’dan Iğdır Standına Ziyaret

BAKAN ÜNAL'I VALİ HANER VE MÜDÜR ENGİNDENİZ KARŞILADI (İHA/IĞDIR-İHA)

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, EMITT Fuarı’ndaki Iğdır standını ziyaret etti.

Iğdır Valiliği’nin Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) açtığı stant büyük ilgi gördü. Iğdır’ın tarihi, turistik yerleri, doğal güzellikleri ve mutfağının tanıtıldığı EMITT Fuarı’nda ayrıca kente turist ve yatırımcı çekilmesi için görüşmeler yapılıyor. Iğdır standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, kent ile ilgili bilgiler aldı. Bakan Ünal’ı Iğdır Valisi Davut Haner, İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Engindeniz karşıladı. Bakan Ünal, buradaki görüşmesinin ardından fuar ziyareti kapsamında kurulan diğer illerin stantlarını gezmeye devam etti.

Iğdır Valisi Davut Haner, dünyadaki sayılı fuarlardan biri olan EMITT Fuarı’nda Iğdır standının bulunması ve Iğdır tanıtmanın çok önemli olduğunu vurguladı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Engindeniz ise, EMITT Fuarı’na daha kapsamlı ve geniş bir şekilde katıldıklarını kaydederek, kentin tanıtımı adına önemli bir çalışma gerçekleştirildiğini söyledi. Engindeniz, “6. kez katıldığımız EMITT Fuarı’nda hem katılımcılarımız, hem konseptimiz geçen yıllara göre çıtayı biraz daha yükselterek daha fazla ilgi odağı olmayı başarıyoruz. Burada önemli olan Iğdır’ı böylesi önemli fuarlarda en iyi şekilde tanıtmaktır” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.