Bakan Taner Yıldız: “Iğdır Doğalgaza Kavuşacak”

x1

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız; “Türkiye’nin hem çözüm sürecini hem de bu sükûnetini bozmak isteyenler var” dedi.

Dün sabah saatlerinde Iğdır’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ilk olarak sabah kahvaltısında basınla bir araya geldi.  Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yıldız, partisinin seçim çalışmaları için birçok ili dolaştığını belirterek; “Iğdır, Ağrı, Kars ve Ardahan’da çeşitli görüşmelerimiz olacak. Bu bir demokratik yarıştır. Vatandaşımızın her türlü tercihi de bizim başımızın üstünde olacaktır. Barış ve kardeşlik sürecini koruyup kollamamız lazım. Bu nedenle her birimize düşen farklı sorumluluklar, farklı işlemler var. Onları tabii ki yapabiliyor olmamız lazım. Nevruz’un da hepimiz için barış, kardeşlik ortamında geçmesini temenni ediyorum.

Tabii ki Türkiye’nin hem çözüm sürecini hem de bu sükûnetini bozmak isteyenler var. Hele de seçim sürecinde bozmak isteyenler olduğunu tabii ki biliyoruz. Bunlara karşı herkesin teyakkuz halinde olması lazım.  Vatandaşımızın, halkımızın, milletimizin, bir bahar iklimiyle beraber bir seçim ortamını baltalamak isteyenler var. Bizler bu oyunlara gelmeyeceğiz. Türkiye neredeydi ve şimdi nerede. Çok yol kat ettik, her alanda örnek ülke haline geldik. Gittikçede gelişiyoruz. Bizler istiyoruz ki bütün illerimiz gelişsin. Doğalgaz yanı başımızda. Allah nasip ederse Iğdır kirli hava solumaktan kurtulacak ve doğal gazın bağlanmasıyla temiz havaya kavuşacaktır. Bunun için Iğdır’ın daha çabuk gelişmesi ve büyümesi için 30 Mart yerel seçimlerde partimize oy vererek belediye başkanı adayımız Av. Mustafa Buluş’u seçerek hizmeti daha çabuk getireceksiniz. Ben adayımızı sizlere emanet ediyorum ve kazanacağına da eminim” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş ise Iğdır’a yapılan yatırımlar hakkında ve parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. Program Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın esnaf gezisiyle devam etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.