Aygaz’ın Eğitim Tırı Iğdır’da

33

LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla bayi çalışanlarını müşteri memnuniyeti, tüketicileri tüpgaz kullanımı konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. “Hizmet ve Güvenlik Eğitimleri” projesi kapsamında özel olarak hazırlanan Aygaz Eğitim Tırı Iğdır’a ulaştı. Proje kapsamında, tüketici ve bayi çalışanlarına tüpgaz, tüpgaz ekipmanları ve LPG hakkında genel ve teknik bilgiler verildi.

Özel olarak tasarlanan Aygaz Eğitim Tırında; tüketicilere tüpgazın özellikleri, kullanım alanları, tüpgaz ekipmanları ve LPG hakkında teknik bilgi verilirken, eğitimler pratik uygulamalarla desteklendi.

Yüksek hizmet kalitesini korumayı amaçlayan eğitimler kapsamında bayi çalışanlarının bilgi ve beceri düzeylerini geliştiren uygulamalar gerçekleştirildi. Bayi çalışanları, müşteri memnuniyeti ve satış teknikleri konularında da eğitimler aldı.

Eğitimlerde ayrıca, bayi çalışanları ve tüketicilere bilinçlendirme kitapçıkları ile çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yoğun ilgi gören Aygaz Eğitim Tırının, önümüzdeki günlerde başka yerleri ziyaret ederek eğitim yolculuğuna farklı noktalarda devam edeceği belirtildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.