Atlantis Oyun Dünyası Cafenin Açılışı Yapıldı‏

33

 Iğdır merkez vali konağı yolu üzerinde Alyans Düğün Salonu altında hizmete açılan Atlantis oyun dünyasının Açılışını Iğdır Valisi Davut Haner yaptı.

Dualar eşliğinde yapılan açılışa Iğdır Valisi Davut Haner, Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Birçok davetli ve vatandaşlar katıldı.

Atlantis oyun dünyası İşletmeci Yusuf Çalar ve Ali Karanlık, oyun salonu hakkında bilgiler sundu.

Çalar ve Karanlık,  “1300 m2 alana sahip olan Atlantis oyun dünyası salonumuzu hizmete açtık çok mutluyuz.  Oyun Salonumuz Kamera sistemi mevcut, 300m2 Cafe alanı,  1000m2 oyun alanı mevcut, bunun yanısıra çocukların güvenliği için görevli çocuk gelişimcilerimizle hizmet veriyoruz.  Iğdır’da  çocuklarındoyasıya eyleneceği bir ortam yoktu.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor etkinliklerine daha aktif katılımını sağlamak için 0 -15 yaş arasında çocuklarımız için iyi bir eylence fırsatı doğdu. İlk günden yoğun bir katılım gerçekleşti. Çok mutluyuz. Çocuklarımızda güvenli bir şekilde doyasıya eylendiler. şeklinde konuştular.

 Iğdır Valisi Davut Haner, Çocuklar için büyük önem taşıyan Atlantis oyun dünyası’nın Iğdır’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu oyun salonu sadece çocukların gülüp eyleneceği bir oyunun dışında bir  kişiyede isdihtam sağlamış iş imkanı doğurmuştur. ”şeklinde konuştu. 

 Aileler ise Iğdır’da böyle güzel bir mekânın açılması çok güzel dışarıdaki oyun parkları sağlıksız ve güvenli deyil kapalı olması ve çocuklarımızın gözlerimizin önünde doyasıya eylenirken bizlerde rahat bir ortamda onları gözetleme imkanına sahibiz. Çocuklar eylenirken başlarında çocuk gelişimcilerin olmasıda ayrı bir güven veriyor bizlere artık çocuklarımız evde canı sıkılmayacak. Hava yağmurlu kötü diye bir sorunda çıkmayacak sağlık açısındanda hijyenik bir ortamda istediği anda güvenle bırakacağımız bir yer var artık çok mutluyuz.”şeklinde konuştular.       

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.