Atatürk Mahallesinden, Vali Enver Ünlü’ye Teşekkür

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Iğdırlı vatandaşlar tarafından çalışmaları takdir edildi.
30 Haziran 2017 tarihinden beri Iğdır Valiliği görevini yürüten Enver Ünlü, göreve başladığı günden itibaren durmadan Iğdır’ın eksikliklerini ve sorunlarını çözmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmesi halk arasında takdirle karşılandı.
Vali Enver Ünlü’ün çalışmaları neticesinde; çözüm odaklı çalışma ve yapıcı faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek uzun yıllardır Iğdır Atatürk Mahallesi’nin problemleri arasında yer alan Çocuk Oyun alanı ve Park sorununu çözme noktasında büyük bir adım attı.
Vali Ünlü’nün talimatları ve çalışmaları sonucu Iğdır’ın önde gelen mahallelerinden biri olan ve büyük bir nüfusu bünyesinde barındıran Iğdır Atatürk Mahallesi, Gençlik Spor, Çocuk oyun alanı ve Parkına kavuşmuş oldu.
Mahalle sakinleri ise; Vali Ünlü geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalar ve gösterdiği özverili duruş bizlerin nazarında güzel karşılandı. Yaptığı çalışmaların yanı sıra halkın içinde olması ve her fırsatta vatandaşların arasında olması bizlerin sıkıntılarını dinleyip çözümleri için çalışması da bizleri ayrıca mutlu ediyor. Vali dediğin halkı dinleyecek dışlamayacak. Sorunlarımızı sorunu olarak görüp çözüm ayıracak. Valimizin de bunları yapması bizleri memnun ediyor ve kendisine teşekkür ederiz” dedi.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Iğdır Atatürk Mahallesi Muhtarı Servet Gürel şu sözlere yer verdi; “Vali Enver Ünlü öncülüğünde mahallemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan spor, oyun ve park alanımıza kavuştuk, kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisini görevine başladığı günden beri gösterdiği yapıcı yaklaşımla tanıyoruz. Soyadı gibi Iğdır insanı için yaptığı faydalı işler ve katkılarıyla da ünlü bir insan haline geldi.
Öte yandan sadece park alanını değil Iğdırlı sporseverler için önemli bir mekân olan ve mahallemizde bulunan Iğdır Semt Sahasını da yenileme çalışmaları başlattı. Ben Iğdır Atatürk Mahallesi Muhtarı olarak mahallemize verdiği destek ve kazandırdığı değerler için başta temsil ettiğim mahalle sakinlerim ve şahsım adına kendisine teşekkürü bir borç bilirim” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.