Atatürk Mahallesi Sakinleri Başkan Murat Yikit’i Kahvaltıda Ağırladı

 

Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit Atatürk Mahallesi Sosyal Kültür Ve Yardımlaşma Derneği ile Atatürk Mahallesi Muhtarlığı’nın ortaklaşa olarak tertip ettiği sabah kahvaltısına katılarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Atatürk Mahallesi Sosyal Kültür Ve Yardımlaşma Derneği ile Atatürk Mahallesi Muhtarlığı Iğdır Belediyesinin mahallelerinde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etmek amacıyla Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, Iğdır Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yücebaş’ı sabah kahvaltısında ağırladılar.

            Atatürk Mahallesi Muhtarı Servet Gürel Iğdır Belediyesinin mahallelerine yapmış olduğu hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “ biz Atatürk mahallesi sakinleri olarak Iğdır Belediye Başkanımız Murat Yikit’e ve Iğdır Belediyesi çalışanlarına hem mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı hem de bizleri kırmayarak bugün burada bizlerle bir araya gelmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

            Bizi bugün burada kendi aralarında ağırlayan, Mahalle Muhtarımıza, Atatürk Mahallesi Sosyal Kültür Ve Yardımlaşma Derneğine teşekkür ederim diyerek sözlerine başlayan Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit; “Ben özellikle mahalle sakinlerimize de teşekkür etmek istiyorum. Çünkü onlar da yollar yapılıncaya kadar sabırlı davrandılar. Belediyecilik gerçekten insana keyif veren bir görev Çünkü yaptığımız hizmetlerin, faaliyetlerin insanları mutlu ettiğini gördüğümüz zaman bu bizde de tarif edilemez bir mutluluk yaratıyor. Ama tabi bazen de insanların taleplerine cevap olamamak insanı sıkıyor ve huzursuz ediyor. Biz inşallah hem Atatürk Mahallesinde hem de diğer mahallelerimizde çok daha güzel şeyler yapacağız. Tabi bunlar hemen olabilecek şeyler değil. Iğdır’da son iki yılda herkesin bildiği gibi çok yoğun bir doğalgaz çalışması başladı. Tabi buda beraberinde yollar ile ilgili bir takım sorunlara neden oldu. Biz bu noktada biraz daha sabır gösterilmesini istiyoruz. Elimizden geldiğince en hızlı şekilde yollarımızı yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

            Yapılan kahvatlının ardından Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit Atatürk Mahallesi sakinleri ile bir süre sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.