Atatürk Mahallesi Derneği Üyeleri’nden Gazetemize Ziyaret

87

Iğdır Atatürk Mahallesi Sosyal Kültür ve Yaşatma Derneği Başkanı Ali Öztürk, dernek üyeleri Mustafa Gürel ve İsmet Ersoy gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaretlerinde gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka ile görüşen dernek üyeleri mahallelerinde yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdiler. Ayrıca şehrimizin hava ve çevre kirliliği gibi konularına da değinen dernek üyeleri tüm halkımızın bu sorunlar karşısında daha duyarlı olmaları gerektiğini belirttiler.

Iğdır’da mahalle anlamında ilk dernek olduklarını ve bu anlamda örnek çalışmalar sergilemeye gayret ettiklerini söyleyen Dernek Başkan Ali Öztürk; “şehrimizin birçok sorunu var. Bizler sadece Atatürk Mahallesi’nin değil tüm şehrimizin sorunlarının giderilmesi noktasında çözümler üretmeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde mahalleli olarak 10 adet çöp kovasını mahallemize kazandırdık. Bu gibi hizmetleri daha da arttırarak devam ettirmeyi plânlıyoruz” dedi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “bizler basın temsilcileri olarak şehrimizin sorunlarını her fırsatta dile getirmeye gayret göstermekteyiz. Halkımızın bu anlamda gerek dernek olarak gerek bireysel olarak desteklerini gördükçe basın anlamında daha azimli ve şevke çalışmaya gayret gösteriyoruz. Mahalle derneği anlamında ilk kez böylesine azimli ve kararlı bir dernekle karşılaşmış olmanın da ayrıca memnuniyetini yaşıyoruz. Basın hizmeti anlamında bu tür derneklerin her zaman hizmetindeyiz. Halkımızın çevre ve temizlik konularında daha duyarlı olmaları içinde ayrıca hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Hudut Gazetesi olarak Iğdır Atatürk Mahallesi Sosyal Kültür ve Yaşatma Derneği ve üyelerine anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.