ASİMDER’den Bem Bir Sen Sendikası Temsilcisi Öztürk’e Ziyaret…

12

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün Bem Bir Sen Sendikası Temsilcisi Mehmet Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında dernek hakkında bilgi veren ASİMDER Genel Başkanı Gülbey yaptığı açıklamada; “ASİMDER olarak zaman zaman sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Ermeni lobisine karşı yürütmekte olduğumuz faaliyetlerde ve oluşturduğumuz platformlarda destek verilmesi için görüşmeler yapıyoruz. Bu günde şehrimizin etkili sendika kuruluşuna bağlı olan sendikacı arkadaşların verecekleri destek bizim için çok önemlidir. Şehrimizde kendisini Ermeni lobisinin avukatlığı ve basın sözcüsü gibi görenlerin olduğu bu günlerde birlikteliğe o kadar ihtiyacımız var ki, ASİMDER olarak tüm Müslüman halkını bu haçlı zihniyetiyle mücadeleye davet ediyoruz” dedi.

Bem Bir Sen Sendika Temsilcisi Mehmet Öztürk ise; “ASİMDER’i hem şehrimizde hem de uluslararası arenada takdirle takip ediyor ve destekliyoruz. Özellikle Iğdır ilini böyle bir milli meselede iyi temsil ettikleri içinde teşekkür ederim. Iğdır da her köyde 1915-1918 yıllarında katliam yaşanmış olup olaylar hikâye halinde dilden dile, nesilden nesile aktarılmaktadır. Sendika ve üyelerimiz ASİMDER’in yapacağı faaliyetlere gönüllü olarak destek olacağız” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ASİMDER Genel Başkanı Gülbey, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Bem Bir Sen Sendika Temsilcisi Öztürk’e Türkiye-Azerbaycan ve dernek logosunun bulunduğu masa bayrağı ile Ermeni çetelerinin yaptığı katliamları içeren çeşitli tarihi kitaplar hediye etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.