ASİMDER Polis Gününde 81 İli Temsilen 81 Karanfil Dağıttı

c3

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret ederek polis günü tebrik ederek karanfil hediye etti.

Iğdır Belediyesi önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma törenine katılan ASİMDER Genel Başkanı Gülbey, İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen polis günü yürüyüş kortejindeki Iğdır Valisi Davut Haner ile İl Emniyet Müdürü Babal’a ve kortejdeki polis memurlarına 81 adet karanfil dağıttı.

ASİMDER Genel Başkanı Gülbey;“ATADER, GENÇDER, KADINDER ve Türk Eğitim-Sen’le birlikte Çok zor şartlarda görev yapan huzurumuzun korunması için özverili çalışan tüm Türk polisinin 10 Nisan polis gününü kutlarız. Bu gün 81 ilde görev yapan tüm polis memuru arkadaşlarımızın da polis gününü kutlamak adına kortejde yürüyen polis memuru arkadaşlara 81 adet karanfil dağıttık. Biz STK’lar olarak her zaman Türk polisinin yanında olmuş toplum huzurunun sağlanması için el ele vermeliyiz ki gelecek nesillere daha bir güzel, refah ve huzurlu Türkiye bırakmalıyız” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.