ASİMDER, İş Adamı Dursun Kaya’yı Ziyaret Etti

vv

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı göksel Gülbey ve yönetim kurulu üyeleri, iş adamı Dursun Kaya’yı ziyaret etti.

ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, yönetim kurulu üyeleri Kurban Oluz, Nizamettin Uca ve GENÇDER yönetim kurulu üyesi Ali Ucum ile birlikte iş adamı Dursun Kaya’yı şirket bürosunda ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan ASİMDER Genel Başkanı Gülbey, İş adamı arkadaşımızın kendi alanında çok başarılı olduğunu ve bölgemizdeki gençlere ve ailelere iş vererek ekmek kazanmalarını sağlayıp, aynı zamanda da ülke gelişimine fayda sağladığını ASİMDER olarak şehrimizdeki başarılı iş adamlarını ve yatırımcıları ziyaret ederek şehrin ekonomisine sağladıkları katkının yanısıra da toplumumuzun ve ülkemizin faydasına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında destek olmaları konusunda fikir alış verişinde bulunduklarını belirtti. Gülbey, iş adamlarımızın 2015 yılının önemli olduğu Ermeni lobisinin sözde soykırımın 100’ncü yılında Türkiyeyi yurt dışında hem ticarette hemde prestij olarak çok zora sokma faaliyetleri peşinde olduklarını, ayrıca işgal edilmiş Azerbaycan topraklarındaki işgalin sona ermesi için Alican sınır kapısının açılmaması konusunda iş adamlarımızdan destek istiyoruz dedi.

İş adamı Dursun Kaya ise, “ASİMDER’in yapmış olduğu bu ziyaretten çok memnun olduğunu halklar arasında kin olmayacağını, Avrupa da yıllarca bir biriyle savaşan Almanya ve Fransa geldiğimiz bugünde beraber barış içinde Avrupayı yönetiyorlar. Azerbaycan topraklarındaki işgal sona erdirir de sınır kapılarımız açılır ve bölgemize huzur gelir. Bu huzur yaşadığımız topluma ve şehir ekonomimize katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda ASİMDER Genel Başkanı Gülbey, İş Adamı Kaya’ya Türk-Azerbaycan ve dernek logoso bulunan masa bayrakları ile Ermeni meselesini içeren tarih kitapları hediye etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.