Aşılama ve Küpeleme Çalışmaları Devam Ediyor

İl Müdürü ekipleri tarafından, İlimizdeki hayvancılık işletmelerinde aşılama ve küpeleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Bu kapsamda İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Serdar Akuş’un da yer aldığı aşılama ve küpeleme çalışmalarını yerinde incelemek, işletme sahiplerinin dilek ve isteklerini dinlemek için İl Müdürü Özkan Yolcu’da çalışmalara katıldı.
Sahada, ahırlarda, hayvan işletmelerinde, kanatlı çiftliklerinde, tarlalarda, meralarda yani tarım ve hayvancılığımızı ilgilendiren her ortamda emek sarf eden, alın teri akıtan çiftçilerimizin yanında olan ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için yoğun bir çalışma içerisinde olan İl Müdürü Özkan Yolcu ve Kurum çalışanlarımız mesai kavramı gözetmeksizin özveri ile günün her saati işlerini takip etmektedirler. Yoğun çalışma ortamının verdiği iç huzuru kısaca dile getiren İl Müdürü Özkan Yolcu; “Bu çalışmalarımızın en mutlu edici yanının, emek sarf eden çiftçilerimizin yanında olarak yardım edebildiğimizi gönül rahatlığı ile dile getirebilmektir. Yeter ki bizden beklentisi olanları yarı yolda koymayalım” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.