Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

 

Iğdır Belediyesi ekipleri bütün mahallelerde hummalı bir şekilde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

            Iğdır Belediyesi asfaltlama, kaldırım, kilit parke yol, yol açma, yollara dolgu, asfalt yama, su ve kanalizasyon çekimi, park-bahçe çalışmalarını bütün mahallelere yayarak Iğdır’ın her mahallesini şantiye alanına çevirdi.

            “Belediye birimlerimiz şehrin muhtelif mahallelerinde asfaltlama, kaldırım, kilit parke yol, yol açma, yollara dolgu, asfalt yama, su ve kanalizasyon çekimi, Park-Bahçe çalışmaları gibi altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor” diyen Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit konuşmasını şöyle sürdürdü:

            “2017 yılı içerisinde programa alınan bütün altyapı ve üst yapı belediyemizin bütün imkânları seferber edilerek çalışmalar son hızıyla devam etmektedir. Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.   Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Iğdır Belediye Başkanlığının aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde kilitli parke, bordür yapım çalışmaları da devam ediyor.

             Iğdır Belediye Başkanlığı Mahallelerde yaptığı asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyor.

             Yapılan çalışmaların Iğdır’ı daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandıracağız. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapmaktayız.

              Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Amacımız 2017 yılı içerisinde özellikle ara sokaklarda tahribata uğrayan yolların tamamına yakınını asfalt ve parke ile buluşturmak. Asfalt çalışmamız ile birlikte eş zamanlı olarak farklı noktalarda parke döşeme çalışmalarımızda devam etmektedir. 

            2017 yılı için 70bin ton asfalt yaklaşık 30 km yol, 190 bin mt2 parke yaklaşık 20 km yol yapmayı planlıyoruz. Şu an itibari ile Topçular, Bağlar, Atatürk, Söğütlü mahallelerinde asfalt çalışması, Cumhuriyet ve Topçular mahallelerinde Kilit Parke, Topçular, Bağlar, Söğütlü,  Atatürk mahallelerin de kaldırım,  İhtiyaç Olan her Mahallede, su ve Kanalizasyon, 14 mahallemizde park bahçe, yeni yol açma, kısaca belediyemiz her mahallemizi şantiye alanına çevirerek, Iğdır’ımız güzelleşiyor.”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.