ARSLAN “ELEKTRONİK BELGE DAĞITIM SİSTEMİ, ODAMIZ’DA HAYATA GEÇİRİLMİŞTİR DEDİ

Iğdır Ticaret Odası yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan yapmış olduğu açıklamada; üye odaklı hizmet anlayışımıza bir hizmeti daha ekleyerek Covit -19 sürecinde üyelerimizin daha güvenli hizmet almaları yönünde elimizden geleni yapıyoruz.

          Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapılabilecektir.”dedi

Arslan, Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.

Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri https://www.igdirtso.org.tr/uye-bilgi-guncelleme-formu ile güncellemeniz yada Odamız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.