ARAZ DOĞA SPORLARI VE KÜLTÜR KULÜBÜ DERNEĞİNDEN VALİ ENGİN SARIİBRAHİM’E PLAKET TAKDİM ETTİ

Araz Doğa Sporları ve Kültür Kulübü Derneğine desteklerinden dolayı Sayın Valimiz SARIİBRAHİM’e plaket verildi.

Dernek Başkanı Serpil Önal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 19 Mart Cuma günü saat 17.30 ‘da plaketi takdim etmek üzere Vali SARIİBRAHİM’i Makamında ziyaret etti.

Derneğin çalışmaları hakkında bilgi sunan Başkan ÖNAL, geçtiğimiz dönemlerde çeşitli doğa ve sportif faaliyetler gerçekleştirdiklerini söyledi. Derneğin faaliyetlerine ve aktif projelerine büyük destek aldıklarlarını, ayrıca Iğdır’ın gelişmesi amacıyla yapılan şehir projelerindeki başarılı çalışmalarından dolayı Vali SARIİBRAHİM’e teşekkür eden Başkan ÖNAL, Araz Doğa Sporları ve Kültür Kulübü Derneği adına teşekkür plaketi takdim edip Nevruz Bayramı dolayısıyla hazırladıkları 7 Levin Bayram tepsisini sundular.

Derneğin amacının doğa sporlarına ilgiyi arttırmak, çevre ve doğa bilinci geliştirmek olduğu bilgisini veren ÖNAL, derneklerinin dağ tırmanışı, su altı dalışı, yürüyüş (trekking), yamaç paraşütü, rafting, folklor, tiyatro gibi doğa sporları ve sanatsal gösterilerle ilgilendiğini belirterek, çok yakında gerçekleştirecekleri faaliyetlerin bilgilerini de sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali SARIİBRAHİM , bu tür etkinliklerin ilimizin ve ilimize ait  doğal zenginliklerinin tanıtılmasında önemli bir etken olduğuna dikkat çekerek, Dernek Başkanı ÖNAL ve yönetim kurulu üyeleri Serdar AKUŞ, Arzu ÜNAL, Ayşe ELBAN’a  çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: İsmet TOKA

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.