Aras Elektrik Dağıtım Yeni Binasının Açılışını Yaptı

44

Iğdır’da elektrik dağıtım işlerinin yüklenici firması olan Aras Elektrik Dağıtım A.Ş yeni koordinatörlük hizmet binasının açılışını yaptı.

Şirket yetkilileri tarafından açılış esnasında yapılan açıklamada “Bundan önceki koordinatörlük binamız şehir dışında idi. Verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltmek ve müşterinin ayağına hizmet götürmek için bu koordinatörlük binasını hizmete geçirdik. İnşallah bundan sonra hizmetlerimizin kalitesi artacak. Açılışa katılan herkese çok teşekkür ediyoruz.” denildi.

Yeni koordinatörlük binasının açılışında konuşan Vali Davut Haner ise “Ben ilk geldiğim zamanlardan bu yana hep şikâyet aldığım konulardan birisi Iğdır’da yaşanan elektrik kesintileri. Vatandaşlarımız artık 5-10 dakikalık elektrik kesintilerine bile dayanamıyor, Onlar bu konuda haklılar çünkü artık elektriğe bağlı bir hayat söz konusu. Edaş daha yeni özelleşen bir kurum zamanla bir takım altyapı ve yatırım eksikliklerini gidererek Iğdır’lılara hak ettikleri hizmeti vereceklerdir. Özellikle köylere ve mahallelerde yanmayan sokak ışıkları konusunda şikâyet alıyorum. Bundan sonra vatandaşların şikâyetlerini iletebileceği somut bir yer var. Hizmet vatandaşların ayağına kadar geldi. Ben bu binanın hem şirkete hem de Iğdır’lılara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.