Anatolya Yemek Fabrikası Satış Merkezinin Açılışı Yapıldı‏

ff

Açılışa Iğdır İl Müftüsü Cüneyt Kulaz, İmam Hüseyin Yeşil, İl Milli Eğitim Müdürü ve şube müdürleri, Azerbaycan-Iğdır Konsolosu ve çok sayıda davetli katıldı.

İl Müftüsü Cüneyt Kulaz, Ecz. Odası Başkanı Nazım Karadağ ve protokolün dua okumasıyla kesilen kurdeleden sonra fabrika satış merkezi yeri gezildi.

Haydar Aliyev Parkı Merkez Cami karşısında açılan satış merkezinde 4 çeşit yemeğin 7.5 TL’den satılacağını belirten Satış Müdürü Mustafa Gülbetekin; “her gün taze ve günlük yemek çıkarmaktayız. Tabldot usulü satış yapacağız” dedi.

 Gülbetekin, yemek fabrikasının 9001 ve ISO 2008 hijyen ve kalite belgesi, 2005 ve 22.000 gıda üretim belgesi ile TSE belgelerine sahip modern bir fabrika olduğunu belirtti.

 Erol Durak yaptığı açıklamada; “fabrikamızın amacı Iğdır il sınırları içerisinde yemek hizmeti alan resmi ve resmi olmayan yerlerin yemek ihtiyaçlarını damak tadımıza uygun kaliteli ve uygun fiyata yemek ihtiyaçlarını karşılamaktır” şeklinde konuştu. Dini Alim Hüseyin Yeşil de; “Iğdır hızla gelişiyor. Bu gelişmeyle yeni yerler açılıyor. Allah bereket versin” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.