Ambulans Dağıtım Töreni Yapıldı

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayıp, Vali Ünlü’nün konuşmasıyla devam etti.
Törene Vali Ünlü’nün yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Sağlam, İl Jandarma Komutanı Hakan Başakçı, İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, protokol üyeleri ve sağlık çalışanları katıldı.
Konuşmasında eğitimden- sağlığa, kültürden-ekonomiye ve diğer alanlarda yapılan yatırımlara vurgu yapan Vali Ünlü, “Bu güzel hizmetleri bizlere kazandıran Sağlık Bakanımıza, hükümetimize, devletimize ve bu hizmetleri yakından takip eden Sn.
Cumhurbaşkanımıza ilin Valisi olarak şükranlarımı arz ediyorum. Sağlık konusunda artık dünyanın en ileri elen ülkeleri ile yarışmaktayız. Avrupa’nın çeşitli yerlerinden artık ülkemize insanlar sağlık hizmetlerinden faydalanmak için geliyor.
Ve her geçen gün yeni bir şehir hastanesi açılıyor, modern ve büyük kampüsler açılıyor. Her gün yeni bir sağlık tesisi vatandaşlarımızla buluşuyor.
Bugün ilimizde 30 adet olan ambulans sayımızı 5 ilave ile 35’e çıkarıyor ve bir UMKE aracını daha hizmete veriyoruz. İlimize hayırlı olsun” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.