Amatör Spor Kulüpler Birliği Derneği Kuruldu

9

Yeni Kurulan Derneğin Amacı Ve Bu Amacı Gerçekleştirmek İçin Dernekçe Sürdürülecek Çalışma Konuları Ve Biçimleri İle Faaliyet Alanı…..

 Dernek Amatör Spor Dallarında Mücadele Eden Kulüpleri Ve Bu Kulüplere Bağlı Sporcuların Karşılaştıkları Her Türlü Problemleri Çözümlemek İçin Mücadele Etmek Başarılı Azimli Öz Güveni Yüksek İdealist Sporcular Yetiştirecek Kulüpleri Çatımız Altında Toplayarak Sorunsuz Ve Sıkıntısız Sporla Bir Güç Halinde Gelerek Sosyal Kültürel Ve Sportif Faaliyetleri Destekleme Amacı İle Kurulmuştur. Amatör Spor Kulüpler Birliği Derneği (ASKBD) Başkanı Sayın Memet KAZAN ve Yönetimde Mehmet ÖZTÜRK, Uğur ARTANTAŞ, Taner KIRANG, Nejdet ERAY, Kadir ZOR, Suat AYDIN, Reşat SARITAŞ ve Bilgehan BATUN ile yönetim oluşturulmuştur.

Yeni kurulan Iğdır Amatör Spor Kulüpler Birliğinin yönetim kurulu olarak Amatör Spor Kulüpler Birliğinin Onursal Başkanı Iğdır Emniyet Müdürü Sayın Yüksel BABALI’yı Makamında ziyaret ederek Iğdır Amatör Spor Kulüpler Birliği Derneğinin kurulmasında Göstermiş olduğu samimi ve sıcak ilgisinden dolayı teşekkür etmek aynı zamanda Sayın Onursal Başkanı Yüksek BABALI’ya Plaket ile Ad-Soyadı yazılı 76 numaralı forma taktim etmektir.

Bu vesileyle Yönetim kurulunun onursal Başkanına yapılan ziyaretin çok sıcak bir ortamda geçtiğini ifade ederek Başkan Memet KAZAN ve Yönetim ile birlikte Emniyet Müdürlüğünden ayrıldılar. İl Emniyet Müdürü ve Amatör Spor Kulüpler Birliğinin Onursal Başkanı Sayın Yüksel BABALI ise Iğdır Amatör Spor Kulüpler Birliğinin Onursal Başkanlığı tarafıma verilmesi ve şahsıma Plaket ve Forma taktim edilmesinden dolayı şahsım adıma Başkan ve Yönetime teşekkür ederim dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.