AK Parti’de Aday Tanıtımı Öncesi İstişare Toplantısı Yapıldı

Yaklaşan yerel seçimler için adaylık süreçleri devam ederken AK Parti Iğdır il başkanlığında istişare toplantısı yapıldı. Aday tanıtım toplantısından önce İl Başkanı Av.Ahmet Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıda adaylık açıklamalarından sonrada birlik ve beraberlik içerisinde olunacağının vurgusu yapıldı.

AK Parti Iğdır İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıya;merkez ilçe başkanı Kenan Açıkel, kadın kolları başkanı Nurgül Güneş, yerel yönetimler başkanı Yusuf Öztürk, seçim işleri başkanı Metin Akkuş, Hoşhaber belde başkanı Ömer Turan, başkan adayları Osman Toka, Filit Çam ve Yusuf Karasu katıldılar.

Adaylarla bir kez daha istişare yapan il başkanı Tutulmaz; “adaylıklar çok kısa bir süre sonra genel merkezimiz tarafından açıklanacaktır. Yarın il teşkilatı olarak Ankara’ya gideceğiz. Genel merkezle istişareler yapıldıktan sonra, genel merkezimiz tarafından nihai karar verilecektir. Adaylar açıklandıktan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde adaylarımızın kazanması için destek olacağız.Ben merkeziyetçi olarak değil, biz olarak çalışacağız. Bu konuda tüm adaylarımızın da aynı fikirde olduğundan eminim” dedi.

Aday belirleme sürecinde eş, dost, akraba ilişkilerinin göz ardı edildiğinin de altını çizen il başkanı Tutulmaz; “bu konuda genel merkezimizin görüşü nettir. Adaylar tamamen saha araştırmasına istinaden, şeffaf bir şekilde belirlenecektir. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.          

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.