AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ferdi Turan Gazetemize Nezaket Ziyaretinde Bulundu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

AK Parti Iğdır Milletvekili Aday Adayı Ferdi Turan ve partililer Hudut ve Aydın gazetelerimizi ziyaret ederek, gazetelerimiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka ile bir süre sohbet ettiler.

Ziyarete ayrıca; AK Parti yönetim kurulu üyesi Hasan Güneş, Halfeli Beldesi Belediye Başkan Vekili Alaattin Irmak, AK Parti Hoşhaber Eski Belediye Başkanı Osman Toka, Yerel Yönetimler Başkanı Kemal Soysal, Halfeli AK Parti Belde Başkanı Reşat Sarıtaş, AK Parti Hoşhaber Belde Başkanı Ömer Turan, Halfeli Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Kahraman Doğruyol, Ahmet Sarıtaş ve Beşir Bağış katıldılar.

Milletvekili Aday Adayı Ferdi Turan yaptığı açıklamada, Iğdır’a gerçek anlamda hizmeti getirmek için aday adayı olduğunu belirterek; “birçok sorunu bulunan ilimizin ihtiyaçlarını gidermek, hükümet desteğini sağlamak ve gerçek anlamda Iğdırlıları hizmetle buluşturmak için bu yola girmiş bulunmaktayım. 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde vatandaşlarımızın oy kullanırken sağduyulu davranacaklarını biliyorum. Iğdırlıların içinden birisi olarak, tüm sorunları bizzat yaşayan bir Iğdırlı olarak, halkımın oylarına talibim. Şimdiden seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine seçim çalışmalarında başarılar diledi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.